Rubriky
Články

Mé osobní tipy na vánoční dárky

Udělat radost, to je pravá podstata dárku, ani ne tak dostat, jako právě darovat.

Miluji tradiční české Vánoce s kaprem a bramborovým salátem, s koledami, klasickým vánočním cukrovím a vánočními pohádkami. Pokud k tomu ještě napadne sníh, mohu říci že prožívám dokonalé Vánoce.

Co se týká dárků, miluji dárky darovat. Mám ráda překvapení a ráda ho dopřávám i mým nejbližším. K tomu, abychom ale mohli darovat dárek skutečně od srce, je potřeba druhým naslouchat. Co mají rádi, po čem touží, čím se rádi obklopují…To je pro mě pravá podstata dárku.

V dnešních tipech se pravděpodobně budou odrážet věci, které mám ráda já. Proto netvrdím, že si najdou zrovna vás. Ale pokud někomu z vás ulehčí rozhodování co darovat, budu za to velmi šťastná.

Darujte krásné a zdravé vlasy

Dárkový poukaz na trichologické vyšetření

Kdo netouží po krásných, zdravých vlasech. Trichologické vyšetření vlasů a pokožky hlavy je skvělým dárkem pro všechny ty, které trápí vypadávání vlasů, jejich nadměrné maštění, následky seboroické dermatitidy či lámavost. Vyšetření trvá 60 minut, cílem je najít příčinu problémů s vlasy. Odborně vyškolený tricholog vám poradí i s pravidelnou péčí a tipy na sezónní péči o váš typ vlasů. Svoji kosmetičku a pedikérku již máte, přidejte si do diáře i pravidelnou návštěvu trichologa, neprohloupíte.

KOUPIT ZDE

AgeLOC Nutriol Scalp & Hair System

Proč zrovna tato sada, když jich je na trhu nespočet? Mně na moje vlasy relativně málo co funguje. Vlasy se mi celkem lámou a velmi pomalu tedy dorůstají. Věčný kolotoč. Nejen dle klinických studií, ale také na základě osobní zkušenosti mohu naprosto upřímně říci, že se mi vlasy přestaly lámat, vlasy jsou mnohem lesklejší. A to jsem přesně hledala. Tato sada obsahuje vše co vaše vlasy ocení –

1 šampon ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo

1 kondicionér ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner

1 sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum

Pokud budete chtít využít naši slevu 30% (cena po slevě 3326 Kč), je potřeba jít přes tento odkaz a vyhledat si produkt s tímto názvem ageLOC Nutriol Scalp & Hair Systém. Aktivuje se vám ihned vaše sleva, kterou můžete využít na nákup jakýchkoliv produktů.

Darujte zdraví, harmonii a vnitřní rovnováhu

Dárkový poukaz na tradiční čínskou medicínu

Abychom se opravdu cítili dobře, musí být tělo a mysl v souladu. TČM klade velký důraz nejen na psychosomatiku a léčbu celkového systému, ale i na fungování člověka v jeho běžném životě.

Jak probíhá vyšetření? Prvním krokem je diagnostika, následuje akupunktura a následné předepisování bylinné směsi, s doporučením na změnu životních stereotypů a stravovacích návyků, které nás často k nemoci přivedly.

Více najdete v mém ig příspěvku ZDE

KOUPIT ZDE

Darujte kvalitní víno

Pro mě je jednoznačnou volnou Modré vinařství. Jejich vína miluji, chutnají mi a nikdy, ale opravdu nikdy, mě po nich nebolí hlava😊. A to díky menšímu množství obsažené síry.  

Toto vinařství má svůj osobní příběh a vína jsou vyráběna s opravdovou láskou. Což poznáte z každé lahve, kterou vypijete. Založili ho dva bratři, Marian a Libor. Jejich vína jsou doslova vymazlená. Používají suroviny z vlastních vinic v kombinaci se zdroji zkušených vinohradníků.

Rozhodně doporučuji vyzkoušet, já osobně miluji jejich bílá vína. Takže pokud budete mít cestu do Mutěnic, určitě se zastavte. Anebo vyzkoušejte přímo zde.

Mimochodem toto víno najdete i v mém ig příspěvku ZDE

KOUPIT ZDE

Darujte krásu

Krása vychází zevnitř. Proto abychom dosáhli maximálního a dlouhodobého efektu, je potřeba propojit obě stránky.  Mně velmi dobře funguje kombinace technologií na domácí použití + vnitřní podpora formou kolagenu a pravidelného půstu + jóga.

Z domácích technologií miluji booster. Používám ho půl roku a musím přiznat, že rozdíl jsem viděla velmi brzy. Je vhodný naprosto pro všechny ženy, jejichž pleť je unavená. Perfektní je na vrásky kolem rtů i na vaky nebo kruhy pod očima. Používám ráno na povzbuzení pleti, občas také na noc.

Pokud jej budete chtít se slevou 30% je potřeba se přihlásit přes tento ODKAZ, vyplnit své údaje a vyhledat si poté tento produkt Systém ageLOC Boost (cena po slevě 6667 Kč).

Co se týče kolagenu, věděli jste, že existuje 27 druhů kolagenu??? Já kolageny testovala několik let a nakonec jsem zakotvila u tohoto. Beauty Focus Collagen+ je inovativní doplněk stravy pro krásu obsahující jedinečnou směs kolagenního hydrolyzátu, koncentrátu pšeničného oleje a luteinu. Dohromady je u těchto složek klinicky prokázáno, že poskytují řadu anti-ageing benefitů. Nápoj je velmi chutný, chutná pomerančově a opravdu stojí za ty peníze. Výborné výsledky má také co se týče lupénky, atopického ekzému, lámajících se nehtů a padajících vlasů.

Pokud jej budete chtít se slevou 30% je potřeba se opět přihlásit přes tento ODKAZ, vyplnit své údaje a vyhledat si poté tento produkt Beauty Focus Collagen+ (cena po slevě 1753 Kč).

Darujte knihu

Můj tip na knihu je jednoduchý. Nevím kolik z vás zná doktora Jana Vojáčka. Ve zkratce je jedním z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny. V této knize vám odpoví na otázky: Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? Proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Mimo jiné vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii.

KOUPIT ZDE

Dárek pro muže

Holky tahle kosmetika vám bude neskutečně vonět, nebudete se chtít odtrhnout:-) A vaši chlapi si ji vážně zamilují. Mimochodem tuto značku si doslova zamilovat herec Jiří Langmajer.

Tento praktický a cenově zvýhodněný set obsahuje péči pro muže od hlavy až k patě. Sada oblíbených produktů se skládá z Bio vyživujícího oleje na vlasy, vousy a strniště, Bio regeneračního a masážního tělového oleje pro muže a praktického dřevěného hřebenu na vlasy i vousy. Vše co potřebujete pro perfektní a rychlý styling v pár krocích.

KOUPIT ZDE

A co dědeček a babička???

No tak tento rok bych opravdu odložila papuče stranou a rozhodla se pro originálnější dárek. Co jiného darovat babičce nebo dědečkovi než vitalitu a zdraví. Tyto balíčky sestavili odborníci na slovo vzatí a na složení si dali fakt záležet.

""„>BALÍČEK VITÁLNÍ DĚDEČEK

Dárky za 5 minut 12

Pokud jste v koncích, nevíte co koupit, aby to dávalo smysl a vše se stihlo do Vánoc, mám pro vás poslední tip.

Darujte dárkový poukaz a nechte obdarovaného ať si vybere on sám. Mezi mými tipy nemůže chybět dárkový poukaz e-shopu Puravia. Proč zrovna tento e-shop? Poslechněte si toto VIDEO.

Poukaz můžete zakoupit ZDE.

Přeji vám krásné a pohodové vánoční svátky, děkuji za vaši přízeň.

Mám vás ráda

Alena

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *