Rubriky
Články

REALITNÍ MAKLÉŘ který nezná systém FREE FOR YOU přichází ročně až o několik tisíc!

Dá se klientovi ušetřit na energiích bezpečně, jednoduše a se zárukami až 100% ?

DÁ!!!

Systém vyvinutý speciálně pro realitní makléře ušetří čas i peníze klientům a zajistí opakovanou provizi těm , kteří se rozhodnou jít do toho!

Moderních způsobů prodeje v dnešní době využívá už snad každý skvělý makléř. Stejně tak jako jiní lidé, se i makléř profesionál obrací na odborníky ve svém oboru a přináší tak klientům komplexní službu i servis. Získá tím nejen doporučení na další potenciální klienty, ale také možnost další formy pasivního příjmu.

Naučte své klienty chovat se ke svým penězům důstojně a přemýšlet o nich!!

Pro Lukáše Zacha, zakladatele společnosti FREE for YOU se stalo slovo ENERGIE jeho životním posláním. Rozhodl se ukázat lidem v České republice, že se energetika dá dělat i jinak a to srdcem a hlavou dohromady.

Jejich férové jednání dokazuje zápis do Etického kodexu Energetického regulačního úřadu a jejich jedinečnost podtrhuje vyvinutí aplikace Energobanking, díky které mohou jejich zákazníci získat slevy na energiích až 100%.

Rozhodli jsme se Lukáše vyzpovídat a poodkrýt tak skutečnosti, o kterých dnes velkododavatelé energií veřejně příliš nemluví

Kdy jste firmu založil a co bylo hlavním důvodem?

Hlavním důvodem, byla víra, že dokážeme změnit a zlepšit zkostnatělé procesy v energetice, a ukázat, že se dá energetika dělat i jinak. Firmu jsem kupoval v roce 2015/2016 byla to firma s dlouhou historií. Původní myšlenka byla budovat jen klasického dodavatele energií, proto jsem firmu pojmenoval Česká a moravská energie s.r.o. Mým cílem bylo vymyslet takový název, který bude důvěryhodný.

Společnost FREE FOR YOU není na trhu energetiky žádným nováčkem. Svým jedinečným systémem a nekonvenčním přístupem do něj významně zasáhla už v roce 2017. Primární cíl této společnosti byl a stále je snížit výdaje za energie jak domácnostem, tak podnikatelům. Dnes umí zajistit přepis energií nebo změnu dodavatele naprosto bezpečně a jednoduše. Díky jejich unikátnímu systému slev si u FREE for YOU může každý jejich klient neustále snižovat náklady na teplo svého domova.

Díky jednoduché administrativě a opakovaným provizím využívají unikátní systém FREE for YOU už stovky makléřů

Určitě mi dáte za pravdu, že nejlepší obchod je na základě doporučení, proto i my dnes jdeme cestou referenčního prodeje, odměňujeme naše zákazníky za doporučení naší služby dále a to formou slevy, to samé platí i u našich partnerů.

logo

V jednoduchosti je síla. Znáte jiného dodavatele energií, který vyřeší přepis energií vašeho klienta v jedné jediné zprávě přes Whatsapp nebo formou emailu? Společnost FREE for YOU a jejich unikátní systém vyvinutý speciálně pro realitní makléře vnáší do celého složitého procesu přepisu energií JEDNODUCHOST, PŘEHLEDNOST a BEZPEČNOST.

Náš přístup a fér jednání dokazuje zápis společnosti do Etického kodexu Energetického regulačního úřadu a řada známých jmen v portfoliu. Mimo jiné jsme hlavním partnerem pro realitní kanceláře, kterým pomáháme s jejich klienty při přepisu energií.

Lukáš Zach, zakladatel a jednatel společnosti FREE for YOU

FREE for YOU využívají už stovky makléřů | ČESKÉREALITY.cz PLUS

FREE for YOU si plně uvědomila důležitost propojení své vize s formou realizace přes realitní makléře a proto vyvinula naprosto jedinečný systém provizního odměňování.

„Jsme tu primárně pro vás, realitní kanceláře a vaše makléře. To co řeší každý váš klient při prodeji, pronájmu či koupi domu je přepis energií. Mnohdy složitý a zdlouhavý proces, za který nejste odměněni a klient kromě povinnosti jej vyřešit nezískává nic navíc. POZOR ZMĚNA, za každý přepis Vás opakovaně odměňujeme, 90% administrativy vyřešíme za Vás a mnohé další.“

Lukáš Zach, zakladatel a jednatel FREE for YOU

Pomoci můžeme i klientům, kteří jsou vázání smlouvou u předchozího dodavatele

Každý nový zákazník uzavírá se společností FREE for YOU smlouvu na 1 rok a má vždy stejné podmínky jako všichni ostatní. Kompletní přechod od původního dodavatele včetně administrativy vyřeší za něj. Pokud nebude klient spokojený, smlouvu jednoduše neprodlouží.

Věříme, že každý nový klient nám zůstane věrný i v budoucnu. Jeho spokojenost pro nás bude vždy tou nejvyšší prioritou.“

Pro Vaše lepší podnikání, klientskou péči, ukrácení času a tvorby pasivního příjmu, vstupte do našeho portálu na www.freeforyou.cz nebo kontaktujte přímo Lukáše Zacha +420 605 949 449.
FREE for YOU – S námi jste volní.

 

Poznámka :

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *