Rubriky
Články Recenze

Energie života – cesta a klíč k vašemu zdravějšímu JÁ

Co pro mě znamená zdravější JÁ? Ne vždy jsem byla nadšenec a vyznavač zdravého životního stylu. Stejně jako k lásce k černým olivám nebo sushi jsem i k této cestě musela dozrát. Jako malá jsem toužila být lékařkou. Rodiče mi vždycky říkali, že jsem se narodila s encyklopedií medicíny v ruce. Ale bohužel, můj nepřekonatelný odpor ke krvi mi znemožnil vystudovat medicínu. Touha a chuť poznávat, co vše našemu tělu pomáhá a co mu škodí, však zůstala. Přečetla jsem mraky knih, absolvovala nespočet seminářů, nakoupila stovky produktů slibujících zázraky, než jsem našla vnitřní i vnější rovnováhu a spokojenost. Dnešní článek nebude věnován celé této cestě, to by bylo na román, ale ráda bych se s vámi podělila o její kousíček. Malý, ale velmi důležitý.

Co může každý z nás udělat pro své zdraví?

Kvalitu a sílu obranyschopnosti získávané za života ovlivňuje řada faktorů, například hodnota spánku, psychická pohoda, či nepohoda, ale i další aspekty, jako je přiměřený pohyb nebo strava. Jako z příručky, že ano? Přesto v sobě každý z těchto faktorů nese moji osobní zkušenost. Ať už pozitivní, nebo negativní. Po narození mé druhé dcery, kdy mi bohužel už bylo 40 let, se můj spánkový rytmus rozhodil natolik, že s tím bojuji dodnes. Proto nepodceňujte kvalitu spánku. Sama moc dobře vím, jak funguje tělo odpočinuté, tedy plné energie, nebo unavené ihned po probuzení. Pestrý jídelníček. Přestože se můžeme snažit o kvalitní vyváženou stravu sebevíc, zejména v rizikovém období, nedokáže doplnit našemu tělu dostatek vitamínů a minerálů. A takto bych mohla pokračovat dál a dál.

Pozitivní energie léčí všechno

Ano, s tímto tvrzením budete určitě všichni souhlasit. Pokud však pozitivní energii doplníte hmatatelnou energií, dostanete kompletní balíček. Energii života. A přesně takto se ke mně dostaly první produkty tohoto e-shopu. Musím přiznat, že jsem byla na začátku velmi skeptická. Moje přesvědčení, že nic než rajčata z vlastní zahrádky nemůžou být tou přirozenou a zdravou cestou, se však brzy rozplynulo.

Začala jsem velmi opatrně, oříšky. Zdravotní benefity para ořechů jsou nezpochybnitelné. Nemůžu tedy šlápnout vedle. Navíc mě přesvědčila i cena, která byla velmi příznivá. Mimochodem, věděli jste, že para ořechy jsou nejbohatším zdrojem selenu, který pomáhá chránit buňky, povzbuzuje činnost protilátek imunitního systému, a dokonce snižuje riziko vzniku rakoviny močového měchýře a prostaty? Pokud ne, všechny tyto informace se dočtete ZDE.

Když i má dcera ocenila jejich výbornou chuť a rozhodla se jít společně se mnou zdraví naproti, udělala jsem další krůček. Tentokrát jsem já, milovnice zelených smoothie, objevila něco, co jsem do té doby neznala. Maca bio prášek. Jaké jsou jeho hlavní přednosti? Vrací energii, sílu a vytrvalost. Má pozitivní vliv na hormonální systém. Vše, co jsem nutně potřebovala! Jelikož už jsem měla po krk zeleného špenátu, rukoly nebo polníčku, rozhodla jsem se obohatit své oblíbené smoothie tímto zázrakem. A víte co? Ono to je nejen ultra zdravé, ale i chutné! Takže ženy, pokud vás trápí hormonální nerovnováha, měla by se stát Maca součástí vašeho pravidelného jídelníčku, stejně jako Peruánců. Je to jediná přirozená cesta k podpoře vaší plodnosti a sexuality. Mimo jiné má pozitivní vliv na vytrvalost a vitalitu.

Zadejte produkt, nemoc, orgán, problém…

Jelikož cílem tohoto článku není rozebírat jednotlivé produkty e-shopu, ráda bych zmínila jednu věc, která mě maximálně nadchla. Vyhledáváč, neboli lupa! Pokud se octnete na stránkách www.energiezivota.eu, máte vyhráno. Způsob, jakým můžete najít to, co hledáte, je geniální. A pokud nevíte, vlastně co hledáte, i přesto odejdete s plným košíkem. Přehledné kategorie a bohatá nabídka bio produktů vás určitě osloví a najde si mezi vámi své příznivce.

Takže zdraví zdar a užívejte si léto v plné síle a kondici 💕

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *